prostředí.

koupací sud.

Věříme, že čas odpočinku je důležitý pro všechny lidi bez výjimky. Proto jsme už od prvních náčrtů věděli, že součástí Dolinky bude koupací sud. Jeho hřející náruč, v níž posedíte na čerstvém vzduchu s pohledem na oblohu posetou hvězdami Vám zajistí pokojnější spánek a Váš pobyt v Dolince ještě zpříjemní.

koupelna.

Součástí pobytu je poskytnutí měkkého povlečení, hebkých ručníků i základní bio kosmetiky. Prostor Dolinky je sice omezený, ale vešla se zde i plnohodnotná koupelna se sprchovým koutem s teplou vodou, umyvadlem a splachovací toaletou. Sprchový gel ani šampon si s sebou vozit nemusíte, respektujeme přírodu a nabízíme Vám přírodní přípravky od firmy Tierra Verde.

kino.

Ráno se probudit a rovnou mít výhled do lesa. Večer zase usínat v obklopení ticha. Obrazy se tu mění s každým momentem. V létě je kinem samotná příroda a její barevné scenérie při západech slunce, v zimě si můžete toto kino nahradit tím opravdovým, k dispozici je zde projektor, kterým si zpříjemníte večery svým oblíbeným filmem nebo třeba jen hudbou.

kuchyňka.

V Dolince naleznete veškeré základní vybavení pro přípravu vašich oblíbených pokrmů včetně základních surovin jako sůl, pepř, olivový olej, čaj a koření. K dispozici je lednice, varná deska a konvice na vodu. Pro milovníky kávy je samozřejmostí možnost přípravy jejich oblíbeného nápoje pomocí plnoautomatického kávovaru či moka konvičky. V letních měsících si můžete na venkovním ohništi opéct špekáčky či se pustit do pokročilejšího grilování.

teplo.

Nemusíte se vůbec bát, že byste v zimních měsících v Dolince umrzli. Krbová kamna díky pár polínkům zajistí příjemné teplo, zatímco Vy si užijete zasněžené výhledy s teplým čajem či svařeným vínem v ruce. Díky podlahovému vytápění Vám ani zima od noh nebude. Pro velké zmrzlíky si doporučujeme přece jen přivést pohodlné papuče či pletené ponožky.

oheň.

Není nic příjemnějšího než trávit letní večery venku u ohně. Kde jinde si můžete užít dokonalou samotu, kdy jediným živým tvorem, kterého kolem uslyšíte je naše sova Rozárka. Ať už preferujete opékání špekáčků či se pustíte do pokročilejšího grilování, dolinka vás svým vybavením rozhodně nezklame.