kontakt.

napište nám.

kontakt.

adresa.

nejčastěji se ptáte.

Jak se na Dolinku dostaneme?

Dolinka se nachází v malebné obci Velké Karlovice mezi hřebeny Beskyd a Javorníků. Aby byla zachována klidná lokalita, přesnou polohu obdržíte až po rezervaci pobytu. Autem se v letních měsících dopravíte přímo k Dolince. V zimním období je dostupnost horší (avšak ne nemožná). Pokud nedisponujete autem s 4×4, je možné jej nechat „pod kopcem“, k Dolince je to pěšky cca 200 metrů.

Minimální doba pobytu jsou dvě noci. Věříme, že je to opravdu nejkratší možná doba pro to, abyste si Dolinku užili všemi smysly.

Prostor Dolinky je ideální pro páry, pohodlně zde tedy stráví kvalitní čas dvě osoby.

Check-in je možný od 15 hodin, check-out do 11.

Věříme, že je Váš mazlíček nedílnou součástí rodiny, ale s ohledem na zdraví ostatních hostů a náchylný dřevěný interiér Vás prosíme, abyste jej tentokrát nechali doma a užili si pobyt bez něj.

Platba převodem
Po dokončení rezervace Vám budou zobrazeny informace ke správnému provedení platby. Tyto informace Vám budou zaslány také do emailu.

Platba kartou
Platbu kartou zprostředkovává Platební brána Comgate. Ta podporuje karty Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro. Po vytvoření rezervace budete přesměrování na platbu kartou. Zde vyplníte údaje z vaší platební karty.

Případné dotazy nebo reklamace k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Co si Vojta pamatuje z dětství, tomuto místu tak říkali už jeho děda s babičkou a následně všichni členové rodiny. Zachovat jméno Dolinka nám přišlo hezké už před zahájením stavby a jelikož je člověk od přírody líné povahy, nebyl důvod přemýšlet nad jiným.