příběh.

Když se spojí více duší se společným snem, vznikne něco výjimečného.

Na začátku byly duše dvě, ty naše, Markét a Vojta. Na společné cestě kráčíme už pár let. Od samého začátku nás spojuje myšlenka vytvořit něco svého, jedinečného, to něco, co by nás vystihovalo, a ještě více propojilo. 

Tiny house je spojením mnoha témat našim srdcím nejbližším. Domov, kde jsme se oba narodili, pobyt v přírodě, kvalitně strávený čas s blízkými, dobré jídlo, minimalismus, cestování a objevování nových míst. Díky tomuto společnému snu jsme se octli na cestě do neznáma.

Pokud máš jasný cíl, nemusíš znát trasu, která k němu vede. Stačí si ho být stále vědom a cesta k němu si najde tebe.

Trasu jsme sice neznali, ale cíl ano. A jak to tak bývá, když něco opravdu chceš, najde si tě to samo. Bez pomoci Martina, troufneme si říct, že nyní už dobrého kamaráda, by Dolinka byla dál jen pouhým výtvorem v naší hlavě. Náhodné setkání spojilo naše představy.

martin
rezani

Slovo dalo slovo. Není na co čekat.

My měli vizi. Martin know-how, šikovné ruce, a především chuť jít do toho s námi. Tvorba ve hmotě mohla započít. Stavbou Dolinky jsme strávili výživný rok. Prací na ní a debatováním o ní jsme trávili každou volnou minutu. Byla to velká zkouška a spousta dřiny. Pro nás pro všechny, to nebudeme lhát. Dolinka by nebyla jaká je bez velké pomoci a opory rodiny, kamarádů a místních šikovných lidí. Těm všem patří naše velké DÍKY!

my

„Vlastnění čehokoli neskýtá žádné potěšení, aniž bychom se o to podělili s ostatními.“ - Seneca

Věříme, že jen radost, která je sdílená je radost opravdová. Proto jsme rádi, že Vám můžeme díky Dolince poskytnout nahlédnutí do života v beskydských kopcích, které jsou našim srdcím tak blízké a které nazýváme domovem. My to tu milujeme a věříme, že i Vám se odtud nebude chtít odjíždět a budete se k nám rádi vracet.

Markét s Vojtou.

dolinka my dva